Регбі проти футболу: різниця та порівняння

Кожна гра має свою історію та походження, так само і у футболу. Дві найперші футбольні ігри - це футбольна асоціація та регбі.

Обидві ігри мають спільну історію та походження. Ці дві гри вперше були зіграні в Європі.

У 1863 році Футбольна асоціація заклала правила футбольної асоціації в Англії. Вони назвали регбі та футбол, щоб розрізнити різні види гри.

Пізніше термін «футбол» був введений у 1880-х роках в Англії. Тому футбол або футбол у його нинішньому вигляді розвинувся в Англії, поки існувало регбі дати назад в історію.

Ключові винесення

1. Регбі — це контактний вид спорту з м’ячем овальної форми, де команди заробляють очки, переносячи м’яч через лінію воріт суперника (спроба) або пробиваючи його ногою через стійки воріт (перетворення, пенальті або дропгол).
  2. Футбол, також відомий як футбол, — це вид спорту з круглим м’ячем, де команди заробляють очки, закидаючи м’яч у ворота суперника, при цьому лише воротар має право торкатися м’яча руками.
  3. І регбі, і футбол є популярними командними видами спорту в усьому світі, але регбі передбачає більше фізичного контакту та використання м’яча овальної форми. Навпаки, у футбол грають круглим м’ячем і мають більше обмежень щодо торкання м’яча руками.

Регбі проти футболу

Регбі є контактним видом спорту, у який грають м’ячем овальної форми. Мета гри полягає в тому, щоб перенести м'яч через лінію воріт команди суперника або пробити його ногою через поперечину, щоб отримати очки. Футбол – найпопулярніший вид спорту у світі. Мета гри - забивати голи, закидаючи м'яч у ворота команди суперника.

У регбі грають дві команди, кожна з яких має від 13 до 15 гравців з подовженим м'ячем. У футбол грають команди з 11 гравців, кожен зі сферичним м’ячем.

Таблиця порівняння

Параметр порівняннярегбіФутбол
Кількість гравцівУ регбі команда складається з 13-15 гравців.У футболі команда складається з 11 гравців.
ПолеРозміри поля для регбі 100*70 метрів.Довжина футбольного поля від 100 до 110 метрів, ширина від 64 до 75 метрів.
м'ячУ регбі використовується подовжений м'яч довжиною 30 см, окружністю 77 см і шириною 62 см. Форма кулі називається витягнутим сфероїдом.У футболі використовується сферичний м'яч діаметром 71 см.
ТермінГра в регбі складається з двох таймів по 40 хвилин кожен.Футбольна гра складається з двох таймів по 45 хвилин кожен.

Що таке регбі?

Регбі — різновид футболу, в який грають команди з 13 до 15 гравців у кожній під час гри; на полі від 26 до 30 гравців. Поле для регбі має 100 метрів в довжину і 70 метрів в ширину.

Також читайте:  Олімпіада проти Паралімпіади: різниця та порівняння

М'яч для регбі має витягнуту форму, відому як витягнутий сфероїд. Довжина м’яча 30 см, ширина 62 см, обхват 77 см.

Гра в регбі складається з двох таймів по 40 хвилин, але між ними немає тайм-аутів.

У регбі гравець повинен взяти м'яч і піти на сторону суперника; решта команди допомагає рухатися вперед. Команда отримує 5 балів за спробу, 3 бали за дропкік і 2 бали за перехідний удар.

У матчі, що триває, команді дозволено зробити сім замін.

Міжнародна рада з регбі є найвищим авторитетом у цій грі. Регбі було домінуючою грою в цих країнах були Британські колонії.

Серед деяких країн, де грають у регбі, є Англія, Австралія, Італія, Нова Зеландія тощо.

регбі

Що таке футбол?

У футбол або футбол грають дві команди по 11 гравців; під час матчу на полі 22 гравці. Поле для регбі має довжину від 100 до 110 метрів і ширину від 64 до 75 метрів.

Футбольний м'яч сферичний, окружність 71 см. Футбольна гра складається з двох таймів по 45 хвилин без перерв між ними.

Гра проводиться ступнями, ногами, головою і тулубом без торкання м'яча руками. 17 законів регулюють футбольну гру, і суддя повинен дивитися, що гра ведеться чесно.

У футболі команда має закинути м’яч у сітку чи штангу суперника. За кожен гол команді нараховується одне очко. Під час матчу команда має право зробити лише три заміни.

Також читайте:  Снукер проти більярдного столу: різниця та порівняння

Міжнародна федерація футбольних асоціацій є вищим органом гри. Футбол — популярна гра в Америці, Азії та Африці.

Він більш популярний, ніж регбі.

Футбол

Основні відмінності між Регбі та футбол

1. Регбі популярне в Англії та колишніх британських колоніях, таких як Франція, Австралія, Італія, Шотландія, Уельс тощо, тоді як футбол популярний у Європі, Америці, Африці та Азії.
  2. Команда з регбі складається з 13-15 гравців, тоді як команда з футболу складається з 11 гравців.
  3. Розміри поля для регбі 100*70 метрів, а розміри футбольної команди можуть бути різними, довжина поля коливається від 100 до 110 метрів, а ширина від 64 до 75 метрів.
  4. М’яч для регбі має витягнуту сфероїдну форму, а футбольний – сферичну.
  5. Довжина м’яча для регбі — 30 см, ширина — 62 см, а окружність — 77 см, а футбольного — 71 см.
  6. Повна гра в регбі складається з двох таймів по 40 хвилин, тоді як футбольна гра має два тайми по 45 хвилин.
  7. У регбі команді дозволено сім замін, а у футболі – лише три.
  8. У регбі існує інша система нарахування очок команді; 5 балів нараховується за спробу, 2 бали за конверсійний удар і 3 бали за дропкік. У футболі за гол нараховується 1 очко.
  9. Найвищим керівним органом у регбі є Міжнародна рада з регбі, тоді як Міжнародна федерація футбольних асоціацій є вищим керівним органом футболу.
Різниця між регбі та футболом

посилання

Останнє оновлення: 13 липня 2023 р

крапка 1
Один запит?

Я доклав стільки зусиль для написання цього допису в блозі, щоб надати вам користь. Це буде дуже корисно для мене, якщо ви захочете поділитися цим у соціальних мережах або зі своїми друзями/родиною. ДІЛИТИСЯ ЦЕ ♥️

10 думок про «Регбі проти футболу: різниця та порівняння»

1. Історичний контекст, наданий як для регбі, так і для футболу, є повчальним. Цікаво дізнатися про походження та еволюцію цих видів спорту.

відповісти
  2. Порівняння кількості гравців, розмірів поля та типів м’яча в обох видах спорту є досить інтригуючим. Це дає змогу краще зрозуміти різницю між регбі та футболом.